Ankara’da Gemlik Zeytini standı açıldı

Gemlik Kent Konseyi ve Gemlik Belediyesinin öncülüğü ve sponsor firmaların desteğiyle organize edilen 22-23-24 Eylül’de düzenlenecek olan 3. Uluslararası Gemlik Zeytini Festivali tanıtım çalışmaları kapsamında 13 eylül saat 12:00 ile 16:00 arasında Ankara-Kızılay Meydanında Tanıtım Standı kuruldu. Ankaralılar tarafından yoğun ilgi gören tanıtım çalışmalarında vatandaşlar Gemlik zeytininin coğrafi işareti konusunda bilgilendirilirken Festival Programlarının yer aldığı broşürler vatandaşlara dağıtılıp, Ankaralılar Festivale davet edildi.

Gemlik Belediye Meclis Üyesi ve Kent Konseyi Başkan Yardımcısı Fehmi Arslan, Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri, Kent Konseyi Kadın Kolları, Adliye köyü Tarımsal kalkındırma Kop. Başkanı Coşkun Damar ve Belediye personelleri de stant çalışmalarına katıldı. Kızılay Meydanın da Vatandaşlara zeytin ve zeytinyağı ikram edildi.

Stant ve tanıtım çalışmaları 16 Eylül cumartesi günü İstanbu’lun Beyoğlu,Kadıköy ve Eminönü semtlerinde, 17-18 Eylül de Bursa Kent meydanında devam edecek.

Gemlik Manşet Gazetesi

Gemlik Manşet Gazetesi @2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir