Uslu; Toplantıda Önemli Kararlar Alacağız

Gemlik Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanı Ömer Uslu, Gemlik’in spordaki durumu, geleceği ve Gemlik’e yönelik hataları dile getirdiği açıklama yayınladı.

Uslu açıklamasında ilk olarak Gemlik takımlarına uygulananlara değinerek, ‘’Son dönemde gördük ki, Gemlik futbolundan rahatsız olunuyor. Takımlarımız bizim kasıtlı olduğunu düşündüğümüz hatalarla şampiyonluklarından ediliyor. Buna bir dur demenin zamanı geldi. İlerleyen günlerde yapacağımız toplantıda önemli kararlar alacak, eylem planlarımızı da belirleyeceğiz. Liglerden çekilme de, masaya yatırılacak.

ŞEFFAF YÖNETİM

Geçtiğimiz günlerde, spor kulüplerimize yaptığımız katkıları yayınladık. Şeffaf yönetim anlayışı belirliyoruz. Kulüplerimizin de şeffaf olmasını arzu ediyoruz. Bu konu ile alakalı da değerlendirmelerimiz olacak. Herhangi bir dedikoduya mahal vermemek adına, aynı çalışmaları kulüplerimizden de isteyeceğiz’’ dedi.

Gemlik Manşet Gazetesi

Gemlik Manşet Gazetesi @2017

Uslu; Toplantıda Önemli Kararlar Alacağız” için bir yorum

  • Şubat 2, 2018 tarihinde, saat 9:53 am
    Permalink

    Kesinlikle artk BASKF tepkimizi net şekilde belirtmeliyiz.Kumlasporu bu konuda tebrik ederiz.Gemlik Amatör klupler birliğinin spora katkılarından dolayıda emeği geçenlere teşekkürler.Ancak artık bir olup davamızda haklı oldugumuzu tüm Bursaya anlatma ve net bir şekilde çözümleri için harekete geçmemiz gerekiyor.Ayrıca kluplerimize hedef konulmalı.Hedefi olmayan klupler pastadan daha az faydalanmalı.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir