Yılmaz’dan Toktaş’a sert cevap; Fetöye Katil Diyemeyen Kim?

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Hasan Toktaş’ın açıklamalarına cevap verirken bir yandan da kritik bir soruyu gündem getirdi. Yılmaz, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi;

İyi Parti Bursa Genel İdare Kurulu sıfatını taşıyan Hasan Toktaş adındaki bir zat, partisinin ilçe kongresinde siyasi eleştiri sınırları dışına çıkarak ve haddini aşarak şahsımla ilgili algı operasyonuna girişmiştir.

1989 yerel seçimlerinden itibaren 29 yıldan beri bayrak asma afiş yapıştırma ile başlayıp, Milli Görüş ve Ak Partide değişik görevlerde bulunmuş, Recep Tayyip Erdoğan’ın çizgisinde aralıksız  koşturmuş şahsımı FETÖ’cülükle itham etmek  en basit ifadeyle ahlaksızlıktır, edepsizliktir, haysiyet cellatlığıdır.

Kilise defterine yazılan cümle 2010 yılında Fetö haininin hoca zannedildiği dönemde sarf edilmiştir. O yıllarda siyasi büyüklerimizin,   birçok siyasi liderin ve hatta şimdiki Diyanet işleri Başkanımızın bu konudaki iltifatlarının yanında bu cümle kayda değer bir cümle değildir. Fetö, dinler arası diyalog aldatmacası altında meğerse İslamı Protestanlaştırma şeytanlığı da yapmış, bizler de dünya barışına hizmet ediyor sanmışız. Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle maalesef aldatılmışız.

Bir insanı geçmişte saffetmiş  olduğu tek cümleyle değil,   hayatının ve yaptıklarının bütünüyle  değerlendirmek lazım.

15 TEMMUZDA GEMLİK DİRENDİ

Gemlik’te 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı en etkili mücadeleyi verdik. Darbe görünümlü işgal projesinin daha ilk saatlerde Belediye  merkezi anons sisteminden hemşehrilerimizi meydanlara çağırdık. O gece büyük risk oluşturan Askeri haranın tüm yollarını iş makineleri ve  hemşerilerimizle kestik. Valimizin talimatları üzerine İstanbul-Bursa karayolunun geliş-gidiş istikametinde yolu trafiğe kapattık. Darbenin ilk saatlerinde talimatımızla Asım Kocabıyık caminin minare mahyalarına “ Darbeye Hayır Demokrasiye Evet” yazılarını Türkiye’ de ilk defa bizler yazdırdık. Fetö ihanet çetesine tavrımız açıkken,   bu aşağılık ve alçak iftirayı bize her  kim atıyorsa,  yazılı- görsel veya sosyal medyada  her kim bizi itham eder şekilde yazıyorsa ahlaksızdır,  edepsizdir,  haysiyet yoksunudur, müfteridir.  Açıkça anlaşılıyor ki; Yerel hizmetlerimizi hazmedemeyen Hasan Toktaş da 2014 seçimlerinde hezimete uğrattığım bir Belediye Başkan adayı kendi partisinden şimdilik İlçe başkanı, 2019 da tekrar Belediye Başkan adayı olacağı için ona  yol açmak amacıyla böyle bir  iftirayı tercih etmiştir.

FETÖ’NÜN GERÇEK YÜZÜNÜ CUMHURBAŞKANIMIZ ORTAYA ÇIKARDI

Kamuoyuna bir kez daha ifade ediyorum ki; fetö terör örgütünün lideri 40 yıl kendisini Milletimize hoca diye  yutturmuş gerçekte bir şarlatandır, 15 Temmuz Şehitlerimizin baş katilidir. Ekmeğini yediği, suyunu içtiği Ülkesini Türkiye düşmanlarıyla  işgale yeltenen vatan hainidir. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan,   fetö’nün gerçek yüzünü ortaya çıkarma cesaretini göstermeseydi Milletimiz hâlâ hoca zannedecekti.

FETÖ’YE KATİL DİYEMEYEN KİM?

Ey Hasan Toktaş; 15 Temmuz ihaneti ortadayken ve  vatan uğruna 250 şehidimiz varken,  peşinden gittiğiniz lideriniz   bu güne kadar fetö’ye  katil diyebilmiş midir? Vatan haini diyebilmiş midir?  Fetö’nün Vatan hainliğinden yargılanması gerektiğini,   dolayısıyla  ipini elinde bulunduran ABD’ nin Türkiye’ye iade etmesi gerektiğini söyleyebilmiş midir?. Söyleyemez çünkü; firari fetöcüler sizin liderinizi her fırsatta destekliyor ve siz de bu durumdan rahatsız olmadan aynı çatı altında siyaset yapıyorsunuz. Sonra da başkalarına çamur atıyorsunuz.  Güneş balçıkla sıvanmaz. Bizim hayatımız ve hizmetimiz ortadadır. Vatan hainleriyle hiçbir bağımız ve işimiz olmaz

Gemlik Manşet Gazetesi

Gemlik Manşet Gazetesi @2017

Yılmaz’dan Toktaş’a sert cevap; Fetöye Katil Diyemeyen Kim?” için bir yorum

  • Şubat 22, 2018 tarihinde, saat 4:40 pm
    Permalink

    Şunu herkez bilmelisin çamur at izi kalsın misali önüne gelen konuşup duruyor. Feto bu ülkeyi öyle asılsız kimliklemişki bır gun hadise olursa herkes töhmet altında kalsın nitekim öylede oldu…. Sevgili başkanımıza menfi ve menfaat saldırıları gun geçtikçe artmakta. Başkanıma derımkı bırak it ürür kervan yürür durmak yok yola devam. Rabbımin izniyle. Tşk ederim

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir