Çiftlik Izgara’dan Çiftlik Burger

Gemlik’te ızgara ve köfte anlamında doğal ürün denince akla gelen Çiftlik Izgara, Çiftlik Burger ile de müşterilerine hitap etmeye başlıyor.

Gemlik’in Adliye Mahallesinde bulunan çiftliğinde yetiştirdiği hayvanlardan elde edilen etlerle hizmet veren Çiftlik Izgara, son yıllarda gıda sahtekarlıklarının olduğu dönemde en güvenilir markalardan biri olarak dikkat çekiyor. Gemlik’te önemli bir kitleye de hitap eden firma, müşterilerinden gelen talepleri de dikkate alarak yeni bir çalışmaya başladı.

TAMAMEN DOĞAL

Özellikle genç kesimin taleplerini dikkate alan firma işletmecileri, Çiftlik Burger adında ürünü müşterilerinin beğenisine sundular. 120 gram tamamen doğal burger köftesini içeren Çiftlik Buger, yine doğallığına güvenilen soslar ve ürünlerle servis ediliyor. Menü halinde ilk olarak servis edilecek olan Çiftlik Burger, yanında patates, sosları ve ayran ile fiyatı 15 TL olarak belirlendi.

İşletme sahipleri konu ile alakalı yaptığı açıklamada, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda ustalarının çalışmasının ardından doğal burger köftesini hazırladıklarını ifade ettiler. Çiftlik Izgara’nın da güvenilir ürün anlamında marka olduğunu hatırlatan işletmeciler,  burger’de de aynı usulü uygulayacaklarını belirttiler.

 

Gemlik Manşet Gazetesi

Gemlik Manşet Gazetesi @2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir