BEY KEBAP’TAN RENKLİ AÇILIŞ

Gemlik Hürriyet Caddesi Kapalı Pazar Yerinin Caddeye bakan bölümünde açılan Bey Kebap, açılış programı ile de dikkat çekti.

Kebap çeşitlerinin yanı sıra Urfa yöresine özgü lezzetleri de barındıracak olan Bey Kebap, bilinen ustaları ve kadrosu ile de sektöre iddialı bir giriş yaptı.

Açılış programına Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, Siyasi Parti, STK, ve dernek temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Urfa yöresine ait türküler eşliğinde düzenlenen açılış programında, kebapçının ustasının yöresel oyunları oynaması da açılışa renk katan görüntü oldu. Gemlik Müftüsü M. Reşat Şavlı’nın duası ardından protokolün kurdele kesmesi ile tamamlanan açılış sonrasında, Bey Kebap’tan katılımcılara ikramlar yapıldı.

BEY KEBAP'TAN RENKLİ AÇILIŞ

BEY KEBAP'TAN RENKLİ AÇILIŞ Gemlik Hürriyet Caddesinde, Osmanlı Simit Kafe karşısında açılan Bey Kebap, açılışının renkliliğiyle dikkat çekti. Açılışa, Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık ve Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan da katıldı..

Gemlik Manşet paylaştı: 7 Şubat 2020 Cuma

 

Gemlik Manşet Gazetesi

Gemlik Manşet Gazetesi @2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir