Korona denildi, Panik Atak Çıktı

Dün gece sosyal medya ve bazı yayın organlarında çıkan Koronavirüs iddiaları asılsız çıktı. Konu ile alakalı mağdur olduğunu beyan eden 14 yaşındaki gencin ailesi, oğulları ile alakalı ortaya atılan iddialardan dolayı rahatsızlıklarını da dile getirdi.

ALERJİK HASTALIĞI 6 YAŞINDAN BU YANA SÜRÜYOR

Çocuklarının sağlık durumu ile alakalı bilgilendirme yapan aile, 6 yaşından bu yana çocuklarının alerjisinin olduğunu ve bunun da solunum yollarını etkilediğini beyan etti. Bahar döneminde de sıkça yaşanan sorunlarının olduğunu belirten anne; ”Dün gece çocuğumuzun nefes sıklığından şüphelenerek, Gemlik’te bulunan özel hastaneye gittik. Eşimin de yurt dışında tır şoförlüğü yapmasından dolayı, ihtimalleri de değerlendirmek adına endişelerimizi belirttik.

İncelemek üzere oğlumuz özel hastaneden, devlet hastanesine sevk edildi. Burada yapılan inceleme sonrasında, panik atak dışından herhangi bir bulguya rastlanmadı. Hastaneden dönüşte bizi almaya gelen akrabalarımız sosyal medya paylaşım ve haberlerini gösterdiler.

ÇİRKİN İDDİALAR BİZİ RAHATSIZ ETTİ

Sonrasında, Korona iddiasının düzeltmek adına, sporcu olan ve dersleri konusunda örnek gösterilen çocuğumuzla alakalı madde krizi iddiaları ortaya atıldı. Hiç alakası olmayan iddiaları sosyal medyada paylaşanlar ile alakalı suç duyurusunda bulunduk. Aynı zamanda hastane önünde çekilen fotoğrafımız ve yapılan yayın ile alakalı da, özel hastaneden de davacı olduk” dedi.

Gemlik Manşet Gazetesi

Gemlik Manşet Gazetesi @2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Whatsapp Haber Hattı
Merhaba.
Bize haberiniz mi var?
Powered by