Gemlik’te Asırlık Annelere Ziyaret

İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülen çalışmada, 100 yaş üzeri anneler, Anneler Gününde ziyaret edildi. Türkiye’de yüz yaş üzerinde olan beş bin beş yüz yirmi dokuz anne ziyaret edilerek hediyeleri takdim edildi.

Bursa’nın Gemlik İlçesinde ise programa Gemlik Kaymakamı Yaşar Dönmez, İlçe Jandarma Komutanı Barış Bozkurt ve İlçe Emniyet Müdürü Abdulkadir Yüce’nin de katılımıyla yapıldı.

Sosyal Mesafe kuralları gözetilerek yapılan çalışmada konuşan Gemlik Kaymakamı Yaşar Dönmez; ”Türkiye’de bulunan beş bin beş yüz yirmi dokuz anneye, ziyaretler gerçekleştiriyoruz. İçişleri Bakanımızın mektubu, Hazreti Hatice Vakfımızın da hediyelerini takdim ediyoruz. Aynı zamanda ‘Cennet Anneleri’ adı altında, Sakarya’da hatıra ormanı oluşturuldu. Sizler adına da ormana bir fidan dikilmiş oldu” dedi.

Gemlik'te Asırlık Annelere Ziyaret

Gemlik'te Asırlık Annelere Ziyaret İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülen çalışmada, 100 yaş üzeri anneler, Anneler Gününde ziyaret edildi. Türkiye'de yüz yaş üzerinde olan beş bin beş yüz yirmi dokuz anne ziyaret edilerek hediyeleri takdim edildi. Bursa'nın Gemlik İlçesinde ise programa Gemlik Kaymakamı Yaşar Dönmez, İlçe Jandarma Komutanı Barış Bozkurt ve İlçe Emniyet Müdürü Abdulkadir Yüce'nin de katılımıyla yapıldı. Sosyal Mesafe kuralları gözetilerek yapılan çalışmada konuşan Gemlik Kaymakamı Yaşar Dönmez; ''Türkiye'de bulunan beş bin beş yüz yirmi dokuz anneye, ziyaretler gerçekleştiriyoruz. İçişleri Bakanımızın mektubu, Hazreti Hatice Vakfımızın da hediyelerini takdim ediyoruz. Aynı zamanda 'Cennet Anneleri' adı altında, Sakarya'da hatıra ormanı oluşturuldu. Sizler adına da ormana bir fidan dikişmiş oldu'' dedi.

Gemlik Manşet paylaştı: 10 Mayıs 2020 Pazar

 

 

Gemlik Manşet Gazetesi

Gemlik Manşet Gazetesi @2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir