Umurbey Yolunda Kaza 2’si Ağır 4 Yaralı

Akşam Saatlerinde, Gemlik’ten Umurbey mevkiine çıkışta meydana gelen kazada, 16 BAF 45 plakalı otomobil ile 16 YAR 54 plakalı otomobil kafa kafaya çarpıştı. Kazada dört kişi yaralandı, yaralılardan ikisinin durumunun ağır olduğu bildirildi.

Umurbey yönünden aşağıya doğru inen 16 BAF 45 plakalı otomobil, önündeki aracı sollayınca, 1 YAR 54 plakalı otomobil ile kafa kafaya çarpıştı. 16 BAF 45 plakalı otomobilde bulunan O.Y. ve E.K. aracın ön camından fırladı. Araçta bulunan K.Ö. ise arka koltuğa çarptı. 16 YAR 54 plakalı otomobilde bulunan Ö.B.Y. ise kendi imkanları ile araçtan çıktı. Dört yaralı da, 112 ekipleri tarafından Gemlik Devlet Hastanesine sevk edildi. O.Y. ve E.K.’nin durumlarının ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Kaza ile alakalı soruşturma başlatıldı.

Umurbey Yolunda Kaza 2'si Ağır 4 Yaralı

UMURBEY YOLUNDA KAZA 4 YARALI 2'Sİ AĞIRAkşam Saatlerinde, Gemlik'ten Umurbey mevkiine çıkışta meydana gelen kazada, 16 BAF 45 plakalı otomobil ile 16 YAR 54 plakalı otomobil kafa kafaya çarpıştı. Kazada dört kişi yaralandı, yaralılardan ikisinin durumunun ağır olduğu bildirildi. Umurbey yönünden aşağıya doğru inen 16 BAF 45 plakalı otomobil, önündeki aracı sollayınca, 1 YAR 54 plakalı otomobil ile kafa kafaya çarpıştı. 16 BAF 45 plakalı otomobilde bulunan O.Y. ve E.K. aracın ön camından fırladı. Araçta bulunan K.Ö. ise arka koltuğa çarptı. 16 YAR 54 plakalı otomobilde bulunan Ö.B.Y. ise kendi imkanları ile araçtan çıktı. Dört yaralı da, 112 ekipleri tarafından Gemlik Devlet Hastanesine sevk edildi. O.Y. ve E.K.'nin durumlarının ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Kaza ile alakalı soruşturma başlatıldı.

Gemlik Manşet paylaştı: 28 Temmuz 2020 Salı

 

Gemlik Manşet Gazetesi

Gemlik Manşet Gazetesi @2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir