Gemlik’te Jel patladı 1’i çocuk 3 kişi yandı  

KAHVALTI KABUS OLDU 

Gemlik’in Kumla Mahallesinde meydana gelen olayda, çaydanlık jelinin patlaması sonucunda biri çocuk üç kişi yaralandı. Jelin patlamasıyla alevler içinde kalan aile üyeleri, evde ve çevrede bulunanlar tarafından kurtarılmaya çalışıldı.

Evde yanarak yaralanan Serranur Yaldız (15), babası Bülent Yaldız (40) ve dede İsmail Yıldız (63) olay yerine gelen 112 ekipleri tarafından Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesine kaldırıldı. Derin yanıklar oluşan Bülent Yaldız ve Serranur Yaldız’ın durumları ciddiyetini korurken, dede İsmail Yaldız’da da yanıklar oluştu.

‘’Söndüremedik’’

Dede İsmail Yaldız olayla alakalı verdiği bilgilerde, kahvaltı için çay demlediklerini, demlikte de jel kullandıklarını ifade ederek, bir anda patladığını, yanıkların üzerine batine ve benzeri şeyler örtmeye çalışılsa da, jelin yanığının üste çıktığını kaydetti.

Olayla alakalı Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğü evde incelemelerde bulunurken, olayla alakalı soruşturma başlatıldı.

VİDEO

Gemlik'te Piknik Jeli patladı, 3 kişi yaralandı

Gemlik'te Piknik Jeli patladı, 3 kişi yaralandı Gemlik’in Kumla Mahallesinde meydana gelen olayda, çaydanlık jelinin patlaması sonucunda biri çocuk üç kişi yaralandı. Jelin patlamasıyla alevler içinde kalan aile üyeleri, evde ve çevrede bulunanlar tarafından kurtarılmaya çalışıldı. Ayrıntılar için: www.gemlikgundemgazetesi.com

Gemlik TV paylaştı: 13 Ağustos 2017 Pazar

 

Gemlik Manşet Gazetesi

Gemlik Manşet Gazetesi @2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir