İznik’teki kaza can aldı

Orhangazi ile İznik arasında bulunan yolda, Askania tesislerine kısa bir mesafe kala meydana gelen kazada bir kişi canından oldu, 5 kişi de yaralandı.

ÖNCE VATANDAŞLAR MÜDAHALE ETTİ.

Jeep ile kamyonetin kafa kafaya çarpıştığı kazada yaralılara ilk olarak çevredeki vatandaşlar müdahale ederken, kaza bölgesi adeta savaş alanına döndü. Kamyonette bulunanların ağır yaralandığı kazada, 112 ekipleri olay yerine gelerek yaralıları devlet hastanesine götürdü.

Alınan bilgilere göre Orhangazi’de Mermercilik yapan Ali Kacır (65) yanında oğlu Nazmi Kacır (38) ve 11 yaşındaki torunu Ali Arda Kacır ile birlikte 16 V 6704 plakalı kamyonet ile Boyalıca mahallesindeki bir inşaata çalışmak için yola çıktı. Ali Kacır idaresindeki kamyonet Ilıca tesisleri kavşağında iddiaya göre şeridinden çıkarak karşı yönden gelmekte olan Çetin Arslanalp (42) idaresindeki W-C 6000 Almanya plakalı jiple kafa kafaya çarpıştı.

ORTALIK SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ

Kaza sonrasında Kamyonet sürücüsü Ali ve oğlu Nazmi Kacır ağır, 11 yaşındaki Ali Arda Kacır, jip sürücüsü Çetin Arslanalp ile birlikte aynı araçta bulunan Mustafa Mermertaş (37) ve Olcay Turna (33) yaralandı.

KURTARILAMADI

Durumu ağır olan yaralılardan Ali Kacır ve oğlu Nazmi Kacır Orhangazi’deki ilk müdahalesinin ardından Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesine sevk edildi.Nazmi Kacır yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Gemlik Manşet Gazetesi

Gemlik Manşet Gazetesi @2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir