Ak Parti Çalıştayına Gemlik’ten katılım

Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığının düzenlediği teşkilat içi eğitim çalışması Afyon Sandıklı da gerçekleştirildi.

Gemlik’ten Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Ak Parti Gemlik İlçe Başkanı Yaşar İslam, İlçe Yönetimi ve teşkilat sorumluları da Ak Parti teşkilatlarının çalışmasında yer aldı.

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, genel merkez teşkilat başkan yardımcıları, Çalışma ve Sosyal Güvenlik E. Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, İl Başkanı Ayhan Salman milletvekilleri Zekeriya Birkan, İsmail Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da Gemlik teşkilatı ile çalışmada ilgilenen isimler oldular.

2019 Cumhurbaşkanlığı seçimleri, yerel seçimler ve o güne kadar izlenecek yol haritasının konuşulduğu çalışmada, Ak Parti teşkilatlarının yerelde yapması gereken çalışmalara da değinildi.

Çalışma programının ardından Ak Parti Gemlik İlçe Başkanı Yaşar İslam; ”Teşkilatların kaynaşması, çalışma stratejilerinin belirlenmesi, değerlendirmeler yapılması adına önemli bir çalışmaydı. Böyle bir çalıştay toplantısını gerçekleştiren teşkilat başkanlığımıza teşekkür ediyoruz. Gemlik’te uyumlu bir ekiple sahaya çıktık. Bundan sonra da önemli işler yapacağız” dedi.

Gemlik Manşet Gazetesi

Gemlik Manşet Gazetesi @2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir