Şans Topu Videosu

ŞANS Topu’nun 980’inci hafta çekilişinde, 766 bin 512 lira 95’er kuruş tutarındaki ikramiyeyi kazanan 2 talihliden 1’i, kuponunu Bursa’nın Gemlik ilçesinde oynadı. Gemlik’teki talihli, henüz ortaya çıkmazken, ilçe sakinleri arasında merak konusu oldu.
Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen Şans Topu’nun 980’inci hafta çekilişi yapıldı. Canlı yayında ve noter huzurunda 25 Mart’ta yapılan Şans Topu çekilişi ile haftanın şanslı sayıları belirlendi. Bursa ile İstanbul’dan 2 talihli, 5+1 bilerek, büyük ikramiyeyi paylaştı. Kişi başı 766 bin 512 lira 95’er kuruş kazanıldı. Kazandıran numaralar ise 09, 14, 22, 25, 26 ve artı 10 olarak belirlendi.
Talihlilerden 1’inin, kuponunu Bursa’nın Gemlik ilçesinde oynadığı açıklandı. Hamidiye Mahallesi İstiklal Caddesi’ndeki bayide oynanan kuponun talihlisi, henüz ortaya çıkmazken, ilçe sakinleri arasında, kim olduğu merak konusu oldu.
Gemlik’teki talihliye kuponu satan bayinin sahibi Murat Kader Ateş, büyük ikramiyenin Şans Topu makinesi tarafından otomatik olarak oynanan kupona tuttuğunu belirtti. Bayi sahibi Ateş yaptığı açıklamada, “En son yapılan çekilişte, şans topunun talihlisi bizim bayimiz oldu. 766 Bin TL’yi talihli inşallah iyi günlerde kullansın. Bu zor günlerde önemli bir katkı oldu. Genelde 5 bilen oluyordu, bu defa 6 bilen çıktı. Makineden oynanan kuponla kazanç sağlandı. Hayırlı olsun” dedi.

ŞANS TOPUNDA 760 BİN TL GEMLİK'E ÇIKTI – Kuponu satan bayinin görüşlerini aldık. – ''Size çıksa ne yapardınız?'' sorusunu da, vatandaşlarımıza yönelttik.

Gemlik Manşet paylaştı: 26 Mart 2020 Perşembe

Gemlik Manşet Gazetesi

Gemlik Manşet Gazetesi @2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir