TEMİZLİK YAPARKEN YERE DÜŞMÜŞ BAYRAĞI ÖPEREK CEBİNE KOYDU

Gemlik Belediyesi Temizlik İşler Müdürlüğünde çalışan Turgut Bayrakdar (37) isimli işçi, Hamidiye Mahallesi Hürriyet Caddesi arasında, sokak yıkama çalışmaları yaptığı sırada yere atılan Türk Bayrağını aldı. Bayrağı öperek ceketinin cebine koyan işçinin davranışı da, arkadaşının kamerası ile görüntülendi.

YIKAMA ÇALIŞMALARINI ÇEKİYORLARDI

Sokaklarda yapılan yıkama ve dezenfekte çalışmalarını video olarak kaydeden işçiler, o esnada bir müstakil bir evin köşesinde yere atılmış Türk Bayrağını fark etti. Yıkama aracının şoförlüğünü yapan Turgut Bayrakdar ise duruma duyarsız kalmadı.

SOKAKLARDA BULDUĞUM BAYRAK VE TAKVİMLERİ YERDE BIRAKMIYORUM

Temizlik işlerinde çalıştığı dönemlerde, yolda bulduğu bayrak ve takvim yapraklarını topladığını ifade eden Bayrakdar, takvim yapraklarını hadisler olduğu için topladığını ve sonrasında yakabildiğini, Türk Bayrağında ise böyle bir durumun söz konusu olmadığını ifade etti. Vatandaşlardan da bu konularda duyarlı olmasını beklediğini söyledi.

TEMİZLİK YAPARKEN YERE ATILMIŞ BAYRAĞI ÖPEREK CEBİNE KOYDU

TEMİZLİK YAPARKEN YERE ATILMIŞ BAYRAĞI ÖPEREK CEBİNE KOYDUGemlik Belediyesi Temizlik İşler Müdürlüğünde çalışan Turgut Bayrakdar (37) isimli işçi, Hamidiye Mahallesi Hürriyet Caddesi arasında, sokak yıkama çalışmaları yaptığı sırada yere atılan Türk Bayrağını aldı. Bayrağı öperek ceketinin cebine koyan işçinin davranışı da, arkadaşının kamerası ile görüntülendi. YIKAMA ÇALIŞMALARINI ÇEKİYORLARDI Sokaklarda yapılan yıkama ve dezenfekte çalışmalarını video olarak kaydeden işçiler, o esnada bir müstakil bir evin köşesinde yere atılmış Türk Bayrağını fark etti. Yıkama aracının şoförlüğünü yapan Turgut Bayrakdar ise duruma duyarsız kalmadı. SOKAKLARDA BULDUĞUM BAYRAK VE TAKVİMLERİ YERDE BIRAKMIYORUM Temizlik işlerinde çalıştığı dönemlerde, yolda bulduğu bayrak ve takvim yapraklarını topladığını ifade eden Bayrakdar, takvim yapraklarını hadisler olduğu için topladığını ve sonrasında yakabildiğini, Türk Bayrağında ise böyle bir durumun söz konusu olmadığını ifade etti. Vatandaşlardan da bu konularda duyarlı olmasını beklediğini söyledi.

Gemlik Manşet paylaştı: 25 Nisan 2020 Cumartesi

Gemlik Manşet Gazetesi

Gemlik Manşet Gazetesi @2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir