Gemlik’te tır dehşeti

Akşam saatlerinde meydana gelen olayda, bilinmeyen bir sebeple eniştesi ile kavga eden tur sürücücüsü ilk önce tırla tost arabasını parçaladı. Kahveye de tırla girmek isterken, balkon engeline takılan sürücü, tırı bu defa da yola sürdü.

‘’Az kala katliam olacaktı’’

Tır, Orhangazi caddesi üzerinde bulunan 7 araca çarparken, birkaç kişi de kendini tırın altında kalmaktan son anda kurtardı. Olay yerinde bulunan 16 ZC 160, 16 MAU 99, 16 ZY 486, 16 MDZ 65, 16 MDR 08 ve plakaları belli olmayan iki araca daha zarar verdi. 16 ZC 160 plakalı araçta sıkışan yaralılar zorluklarla kurtarıldı ve Gemlik Muammer ağım Devlet Hastanesine kaldırıldı.

‘’Şoför yakalandı’’

Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından alınan güvenlik önlemleri sonrasında, tır yol üzerinde durduruldu ve şoför Z.T. gözaltına alındı.

OLAY ANI VİDEOSU

Gemlik Tır Dehşeti

TIR DEHŞETİNİN GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI. Gemlik'te akşam saatlerinde yaşanan tır dehşetinin olay anı görüntülerine Gemlik Manşet Gazetesi ulaştı. Görüntüler olayın vahametini bir kez daha ortaya koydu.HABERİN DETAYLARI https://www.gemlikmanset.com/gemlikte-tir-dehseti/ ADRESİNDE.

Gemlik Manşet paylaştı: 5 Ağustos 2017 Cumartesi

FOTO GALERİ 

 

Gemlik Manşet Gazetesi

Gemlik Manşet Gazetesi @2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir