Gemlik Ülkü Ocakları Yeni Binasının Açılışını Yaptı

Gemlik Ülkü Ocakları, Gemlik Asım Kocabıyık Camii girişinin karşısında bulunan yeni binasının açılışını yaptı. Taşınma ve tadilat işlemlerinin düzenlenen yapılan açılış programı mehteran ve dualar eşliğinde yapıldı.

Açılış programına Bursa Ülkü Ocakları Başkanı Enes Küçük, MHP Gemlik İlçe Başkanı Mehmet Emin Özcanbaz, CHP İlçe Başkanı Cemil Acar, GTSO Başkanı Paşa Ağdemir, Gemlik Müftüsü Dr. Mehmet Reşat Şavlı, Gemlik Esnaf Odası Başkanı İsmail Beki, Belediye meclis üyeleri, ilçe yöneticileri, Ak Parti Başkanvekili Ömer Bayrak, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanvekili Furkan Sıyanet, Gemlik Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baydar ve yönetimi ile ülkücü harekete gönül veren çok sayıda isim katıldı. Açılış öncesinde mehter takımının gösterisi davetlilerden ilgi görürken, pek çok vatandaşın da cep telefonlarıyla gösteriyi görüntülemesi dikkatlerden kaçmadı.

BAYDAR; ÜZERİMİZDEKİ SORUMLULUĞUN FARKINDAYIZ

Açılış öncesinde söz alan Gemlik Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baydar; ”Bizler omuzlarımızdaki yükün ağırlığını biliyor ve buna yakışır faaliyetler yapmaya çalışıyoruz. Ülkü Ocakları olarak bu davanın çamı da kozalağı da bizim. Bu ocak burada açılmışsa, bu dava için bizi ikbal kaygısı içinde yetiştirmeyen, bizi yetiştiren büyüklerimiz sayesinde açılmıştır. Ülkücünün mukaddesatı Allah’ın varlığından gayrı şan, resulün ise riyasetinden gayri nam tanımaz. Biz yalnızca alemlerin rabbi olan Allah’ın gazabından korkarız” dedi.

Gemlik Manşet Gazetesi

Gemlik Manşet Gazetesi @2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir