Gemlik’te kimse maskesiz kalmayacak

Gemlik Belediyesi, özel olarak ürettirdiği 200 bin adet koruyucu maskenin dağıtımına başladı. Gemlik İstiklal Caddesi ve Hürriyet Caddesinde yapılan dağıtımlara, Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan da katıldı.

Konu ile alakalı değerlendirme yapan Özel Kalem Müdürü Kemal Tan; ”Vatandaşlarımızın hem sosyal mesafeyi sağlamaları, hem sosyal izolasyona uyması amacıyla dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Belediye personelimiz, ikişer olarak paketledi. İlk 100 bin maskenin dağıtımına Gemlik Belediye Başkanımız da katıldı. Bugün de, yoğunluğun olduğu caddelerimizde dağıtımı gerçekleştirdik. 100 bin maske siparişi, daha gerçekleştirdik. Önümüzdeki günlerde, 100 bin maske daha gelecek. Gemlik’te hiç kimse maskesiz kalmayacak. Tüm vatandaşlarımızı, evden çıkmamaya, çıkmak zorunda kalırlarsa maske takmaya davet ediyoruz” dedi.

Farklı Mahallelerde de, önümüzdeki günlerde dağıtım sürecek.

GEMLİK BELEDİYESİ 200 BİN MASKE DAĞITIYOR

GEMLİK BELEDİYESİ 200 BİN MASKE DAĞITIYORGemlik Belediyesi, özel olarak ürettirdiği 200 bin adet koruyucu maskenin dağıtımına başladı. Gemlik İstiklal Caddesi ve Hürriyet Caddesinde yapılan dağıtımlara, Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan da katıldı. Konu ile alakalı değerlendirme yapan Özel Kalem Müdürü Kemal Tan; ''Vatandaşlarımızın hem sosyal mesafeyi sağlamaları, hem sosyal izolasyona uyması amacıyla dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Belediye personelimiz, ikişer olarak paketledi. İlk 100 bin maskenin dağıtımına Gemlik Belediye Başkanımız da katıldı. Bugün de, yoğunluğun olduğu caddelerimizde dağıtımı gerçekleştirdik. 100 bin maske siparişi, daha gerçekleştirdik. Önümüzdeki günlerde, 100 bin maske daha gelecek. Gemlik'te hiç kimse maskesiz kalmayacak. Tüm vatandaşlarımızı, evden çıkmamaya, çıkmak zorunda kalırlarsa maske takmaya davet ediyoruz'' dedi.

Gemlik Manşet paylaştı: 16 Nisan 2020 Perşembe

 

 

Gemlik Manşet Gazetesi

Gemlik Manşet Gazetesi @2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir